Flyvepladschef, administration
Finn Øland
Tlf.: 25 27 32 89
flyvepladschef@ekrs.dk

Stedfortræder, PPR
Jens Jensen
Tlf.: 23 41 95 07
naestformand@ekrs.dk

Flyvepladschef
Anders Bryndum
Tlf.: 20 29 34 28
ppr@ekrs.dk

Send en besked:

Udfyld denne formular, eller kontakt et bestyrelsesmedlem direkte:


Bestyrelsen for Midtsjællands Motorflyveklub

Formand
Carsten B. Svendsen
Tlf: 40 10 52 86
formand@ekrs.dk

Næstformand
Jens Jensen
Tlf.: 23 41 95 07
naestformand@ekrs.dk

Kasserer
Ivan Svendsen
Tlf.: 20 13 88 35
kasserer@ekrs.dk

Flyvepladchef
Finn Øland
Tlf.: 25 27 32 89
flyvepladschef@ekrs.dk

Flyvepladschef (stedfortræder)
Jens Jensen
Tlf.: 23 41 95 07
naestformand@ekrs.dk

Husformand
Jørgen Andersen
Tlf.: 21 67 74 34
husformand@ekrs.dk

IT ansvarlig
Jean Nygaard
Tlf.: 42 70 29 22
it@ekrs.dk

Aktiviteter
Jesper Christensen
Tlf.: 29 88 00 59
aktiviteter@ekrs.dk

Suppleanter
Peter Carlson, UL
Jesper Juul Gøbel, GA


Bestyrelsen for Ringsted Flyveplads Benzin (RFB)

Formand
Jean Nygaard
Tlf: 42 70 29 22
jn@jeannygaard.dk

Næstformand
Kurt Hansen
Tlf.: 40 31 01 67
airspeed3@gmail.com

Kasserer
Adam Helms
Tlf.: 29 99 12 02

Suppleant
Claus C. Brun
Tlf.: 23 32 16 13
brun@post3.tele.dk

Revisor
Erik Bock
Tlf.: 26 21 60 92

Revisor
Evald Bank
Tlf.: 21 65 65 43
evald@burnbank.dk